Втрата динаміки

Автор: Ura ~(:{)

Всім привіт!

Помітив таку фігню…

Машина «не їде» взагалі… Натискаєш на педаль, а вона розганяється тупо, наче по «пенсіонерськи».Не залежно на газу чи на бензині. Пробував через круїз (без використання педалі газу) — те саме.
Жмеш педаль, а вона в незалежності від положення педалі продовжує тупо розганятися на тій самій передачі навіть не перемикає на нижчу передачу, вважає, що все в неї ок…ХЗ
Але так не завжди. Буває, що їде нормально. За 15сек до сотні розганяється, це нормально для 1.6 АЛ4?!
Володя (електрик) каже, що мабуть катушка фігово працює, але ніяких помилок немає, я не знаю…
Єдине, що намагюся зараз перевірити, що воно «вилазить» в жарку погоду. Зранку (при 21градусі) наче все ок.
А вчора вдень… жмеш ту педаль, а вона не їде. На кнопку кікдауна реагує, перемикається нижче, але денаміки всеодно немає.
Можливо якось пов»язане, але я зв»язку не бачу, іноді вимикається гідропідсилювач. Став, заглушив, завів — працює. Поїхав далі. Інколи повторюється.
Така фігня лікарю… що скажете?!

Обсуждения:

• Юра, а кондей пробовал выключить?
  • Надо на диагностикиу ехать, чего на форуме гадать. Но то что гидроусилитель вырубается — это плохо….и дорого
  • Ну да. Так і треба.

Кондей — звісно! А він може там якось «залипати» і не вимикатися в жару , або щось таке?!

Реально таке враження, що ефект як з ввімкненим кондем.

• Ну і кондеє кондеєм, але чому не перемикатися на 3тю, а туууупо розганятися на 4тій, якщо у мене педаль газу до низу утоплена (без кнопки кікдауна)?!

Вчора вдень, за спеки, все гаразд наче…. но без кондея. Бо з ним дійсно хріново розганяєтся… але то у всіх так. Неясно нічого… ХЗ

• Едь на СТО, на Здобуновской хороший электрик Саша, ну и Дима электрик вернулся к работе.
  • Может наступать плавный пиндос гидромуфте коробки. Восстановление от 300 уе.
    Но это уже напоследок проверишь, если ниче больше не поможет.
    Если что — знаю на харьковском отличных коробочников.
  • Розглядаю такий варіант… Бо дуже вже воно непостійно і ні від чого незалежно… Давай контакти! Перевірю. Ти у них обслуговувався, вони по АЛ4 шарять?!
  • Юра, здається тебе настигла та ж проблема, що у нас є

На жаль, на жодному сто мені поки що не допомогли. Всі відправляють до спеца по АКП, але ніхто не може порекомендувати конкретного майстра :dolf_ru_1019:

На нашому таке проявляється лише на 1й передачі. В основному проявляється в спеку, взимку майже немає. Я це вирішую мануальним перемкненням передачі.

Якщо що — набирай, поговоримо детальніше.

Dirty-Harry можна контакти коробочників?

• Вот они http://akpp-service.kiev.ua
    Мне сделали полный ребилд коробки — восстановление гидромуфты, а почти все остальное новое. Запчасти из штатов. 1500 долл. за все.
    Делали 3 дня. Жалоб вообще не имею после 2000 км.
    Масло менял через 1500 — как слеза. На магните-уловителе тоже чисто.
    Хозяин — хитроватый жук Виталик, но общаться можно))
    Делают любые тачки
  • Если у вас проблемы с гидромуфтой, то они почти всегда подлежат восстановлению.

Кстати, если у кого -то появится гидромуфта на металлолом — заберу за шо-нибудь))